Rolety

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne – Przemyśl

Oferujemy rolety zewnętrzne, montowane na oknie lub ścianie budynku, a także rolety wewnętrzne przywieszane na ścianie, we wnęce okiennej, na skrzydle okna lub pod sufitem. Posiadamy rolety zewnętrzne firmy Drutex oraz rolety wewnętrzne lokalnego producenta. Jeśli też chcesz kontrolować ilość wpadającego do pomieszczenia światła, a także zapewnić sobie prywatność, pomożemy dobrać odpowiednie dla ciebie rozwiązanie!

Rolety zewnętrzne – co warto o nich wiedzieć?

Nie może ich zabraknąć w domach osób, które nie tylko dbają o komfort cieplny w budynku, ale również o energooszczędność. Rolety zewnętrzne poprawiają właściwości cieplne stolarki i chronią ją. Ponadto tworzą barierę akustyczną, dzięki czemu doskonale zabezpieczają przed docieraniem hałasu z zewnątrz do środka budynku. Można je zamontować zarówno na etapie budowy, jak i już w istniejących budynkach. Dodatkowo można je wyposażyć w moskitiery, a także zainstalować rolety wewnętrzne.

Rolety wewnętrzne – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

We wnętrzach sprawdzą się różnego rodzaju rolety, w tym m.in. rolety dzień-noc, rolety rzymskie, plisy, rolety bambusowe czy klasyczne materiałowe. Ze względu na rodzaj pomieszczenia, w którym mają być umieszczone, warto zwrócić uwagę na ich zaciemnienie lub przyciemnienie, które mają wpływ na ilość przepuszczanego światła.

Zastanawiasz się nad zakupem i montażem rolet wewnętrznych lub zewnętrznych? Skontaktuj się z nami - doradzimy optymalne rozwiązanie!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych