Drzwi

Drzwi Przemyśl

Jednym z najważniejszych zadań podczas budowy domu lub remontu mieszkania jest zakup drzwi. Od właściwego wyboru będzie zależało to, czy będą trwałe, szczelne, ciche i energooszczędne. Ponadto nierzadko stanowią one ozdobę domu oraz kluczowy element aranżacji pomieszczeń. Dlatego warto, by zakupione u nas drzwi w Przemyślu pasowały do stolarki okiennej, a także np. do bramy garażowej.

Drzwi zewnętrzne dostępne w naszej ofercie wyposażone są w solidny mechanizm zamkowy oraz wzmocnienia chroniące przed włamaniem. Oferujemy stolarkę drzwiową w różnych klasach bezpieczeństwa – od RC1 do RC6. Przy czym najniższa klasa gwarantuje podstawową ochronę przed włamaniem. Z kolei drzwi klasy RC3 do RC6 charakteryzują się specjalną konstrukcją skrzydła i elementów montażowych, które utrudnią włamanie. Oznacza to, że złodziej musi poświęcić na ich sforsowanie nawet kilkanaście minut.

Wybierając stolarkę drzwiową w Przemyślu lub w innym naszym oddziale w województwie podkarpackim, warto pamiętać, że to decyzja na lata, dlatego najlepiej zwrócić uwagę nie tylko na design, ale również ich jakość oraz parametry. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie wyboru drzwi, okien czy bram. Przygotowujemy także całkowicie bezpłatne obmiary i kosztorysy oraz posiadamy najwyższej klasy sprzęt do wykonywania prac montażowych. Nowy Dom to gwarancja fachowego doradztwa, precyzyjnych pomiarów oraz autoryzowanego montażu.

Drzwi zewnętrzne – jakie wybrać?

Drzwi zewnętrzne są wizytówką domu, jednak oprócz samego aspektu wizualnego powinno się zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Oferujemy drzwi z drewna, aluminium, metalu oraz PVC. Każde z nich są wytrzymałe, stabilne i stanowią skuteczną ochronę przed włamaniem. Ponadto są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne (m.in. promieniowanie słoneczne, wilgotność). W Polsce panują bardzo zróżnicowane warunki klimatyczne, dlatego warto wybierać modele wykonane z trwałych materiałów, takich jak drewno, aluminium czy PVC.

Istotne jest także to, że drzwi zewnętrzne dostępne w naszej ofercie pochodzą od renomowanych firm, w tym takich, jak: Drutex, KTM STAL, ERKADO i AGMAR. To z kolei daje gwarancję, że cechują się wysokim współczynnikiem izolacji termicznej i akustycznej oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Dodatkowo posiadają nowoczesny design i z pewnością zwrócą uwagę wszystkich osób ceniących estetykę. Należy pamiętać, że odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne wpływają na energooszczędność budynku i pozwalają obniżyć koszty ogrzewania.

Drzwi wewnętrzne cenionych producentów

Wewnątrz mieszkania czy domu drzwi powinny współgrać z pozostałymi elementami aranżacji. Dlatego też wybierając konkretny model drzwi wewnętrznych, należy zwrócić uwagę m.in. na wzór, kolor oraz materiał, z jakiego zostały wykonane. Właściwy wybór zapewni harmonię przestrzeni, co przełoży się na panującą atmosferę. Powinno się również zwrócić uwagę na parametry techniczne drzwi, na przykład ich grubość, zdolność do izolacji termicznej czy akustycznej. Ważne jest również wybranie odpowiedniego systemu otwierania, np. skrzydła przesuwneczy uchylne. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jaki model drzwi wewnętrznych wybrać, zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne następujących marek: ERKADO, Windoor, Porta, DRE, Intenso i POL-Skone. Skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać odpowiednie drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych