Okna

Okna drewniane i okna PCV – Przemyśl

Okna PCV, obok okien drewnianych, są najczęściej wybierane do domów i mieszkań. Oba typy produktów posiadamy w naszej ofercie. Doradzimy, jakie znajdą zastosowanie w konkretnym przypadku, a także zajmiemy się montażem okien drewnianych i okien PCV (Przemyśl i okolice). Wykonujemy montaż warstwowy okien, który skutecznie ogranicza uciekanie ciepła na zewnątrz, dzięki czemu zmniejsza się koszt ogrzewania. Jako oficjalny przedstawiciel producenta stolarki okiennej firmy Drutex gwarantujemy, że oferowane przez nas okna drewniane i okna PCV łączą w sobie nowoczesną stylistykę i funkcjonalność, tak istotne w każdym domu czy mieszkaniu.

Dlaczego warto zdecydować się na okna PCV?

Główną ich zaletą jest cena – są zdecydowanie tańsze od np. okien drewnianych. Ponadto ich dużym atutem jest również to, że są łatwe w utrzymaniu – okna PCV nie wymagają konserwacji ani specjalistycznych czynności pielęgnacyjnych. Dodatkowo są odporne zarówno na działanie czynników zewnętrznych, jak i mechanicznych. Okna PCV są trwałe, szczelne oraz skutecznie tłumią hałasy. Co istotne, posiadają również bogatą gamę kolorystyczną – w ofercie naszej firmy znajdują się okna w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego bez żadnego problemu można dopasować je do upodobań estetycznych.

A może jednak okna drewniane?

Okna drewniane to rozwiązanie dla osób, które cenią unikatowość i tradycję. Ramy okien z drewna można nie tylko malować, ale również lakierować i rzeźbić. Oprócz tego, że sprawdzą się jako element dekoracyjny, to zapewnią także wysoki poziom izolacji cieplnej i posłużą przez lata. Chociaż są droższe niż np. okna PCV, wybierają je inwestorzy, którym zależy na tym, by nadać określony charakter pomieszczeniom.

Pomożemy wybrać ci okna! Skontaktuj się z nami i ciesz się piękną i trwałą stolarką okienną.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych