Dachy

Dachy Przemyśl

Oferujemy sprzedaż dachów w Przemyślu i okolicach oraz prace związane z ich wykonaniem, wykończeniem i naprawą. Oferujemy usługi dekarskie zarówno z zakresu budowy, jak i naprawy lub renowacji dachów. Nasi specjaliści wykonują również prace takie, jak uszczelnienia, izolacje, konserwacje i obróbki dekarskie. Proponujemy także montaż systemów rynnowych i rur spustowych, zakładanie komunikacji dachowej lub przeciwśniegowej oraz okien w Przemyślu i okolicach (między innymi Krosno, Jarosław, Rzeszów i inne miejscowości w województwie podkarpackim).

Najczęściej realizujemy pokrycia dachowe wykonane z dachówki ceramicznej, blachodachówki, blachy trapezowej, blachy na rąbek stojący i paneli dachowych. Przy czym największą popularnością cieszą się dachówki ceramiczne i blachodachówki, które wyróżniają się wysoką trwałością i odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Wyróżnia je dobry stosunek ceny do jakości.

O czym pamiętać wybierając pokrycie dachowe?

Przy wyborze pokrycia dachowego duże znaczenie ma kształt dachu (płaski, prosty, spadzisty), konstrukcja więźby (delikatna lub solidna), warunki atmosferyczne i ukształtowanie terenu w danym regionie), aktualne trendy oraz budżet, jaki inwestor chce przeznaczyć na ten cel. Przy czym przy obliczaniu budżetu należy wziąć pod uwagę pokrycie dachowe, elementy montażowe, koszt poszycia dachu oraz inne elementy dodatkowe.

Wybór koloru i kształtu dachu może znacznie wpłynąć na ogólny wygląd całego budynku, dlatego jeżeli nadal mają Państwo wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze idealnego pokrycia dachowego.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi fachowców z firmy Nowy Dom?

Bez względu na to, który rodzaj pokrycia dachowego Państwo wybiorą, warto zadbać o jego profesjonalny montaż, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat.Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu pokryć dachowych od A do Z. Ponadto posiadamy wiedzę i umiejętności, dzięki którym możemy zaproponować optymalne rozwiązania, dopasowane do oczekiwań klienta, stopnia nachylenia dachu oraz rodzaju więźby dachowej. Gwarantujemy terminowość oraz konkurencyjne ceny. Mamy najwyższej klasy sprzęt potrzebny do wykonywania prac dekarskich oraz montażowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie wyboru pokrycia dachowego, ale również stolarki okiennej czy drzwiowej. Skontaktuj się z nami i zleć wykonanie dachu w Przemyślu lub okolicy!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych