O firmie

Strona Główna » O firmie

Czym się zajmujemy

Firma ''NOWY DOM'' S.C. z Krosna w branży budowlanej funkcjonuje od 1998 roku. Specjalizuje się w handlu i wykonawstwie przez 18 lat obecności na rynku zyskała renomę oraz uznanie i zaufanie klientów. Bogata oferta, dobrej jakości asortyment i fachowa obsługa sprawiają, że grono klientów ''NOWEGO DOMU'' cały czas rośnie .

''NOWY DOM'' zajmuje się sprzedażą i wykonawstwem pokryć dachowych oraz okien elewacyjnych. Posiadamy w sprzedaży blachy stalowe, panele aluminiowe, blachy z posypką, blachy miedziane, dachówkę ceramiczną, a także systemy rynnowe, okna dachowe, folię dachową ,ochronę przeciwśniegową i wszelkie akcesoria dachowe . Ze stolarki okiennej posiadamy w sprzedaży okna PCV , drewniane, drewniano-aluminiowe, ogrody zimowe, rolety zewnętrzne, moskitiery , oraz akcesoria wewnętrzne typu: wszelkiego rodzaju parapety wewnętrzne i zewnętrzne, rolety materiałowe, żaluzje poziome i pionowe, plisy . Firma prowadzi również sprzedaż i montaż bram garażowych a także drzwi zewnętrznych i wewnętrznych renomowanych producentów.

Na swoim koncie firma ma różnego rodzaju roboty dekarsko - remontowe oraz budowlane. Pochwalić się może wieloma zrealizowanymi inwestycjami m.in. wymianą pokrycia z blachy miedzianej na kościele w Sieteszy, pracami konserwatorskimi na dachu budynku Sadu Okręgowego w Rzeszowie oraz termomodernizację budynków w gminie Dukla.

Od początku istnienia firmy jej właściciele stawiają na jakość, funkcjonalność, energooszczędność i desing oferowanych wyrobów i usług oraz indywidualizm. Dzięki temu każdy projekt i realizacja dopasowane są do oczekiwań klienta. To sprawia, że najlepsza rekomendację dla ''NOWEGO DOMU'' są zadowoleni zleceniodawcy – osoby indywidualne i firmy, którzy polecają tę firmę swoim znajomym, rodzinie i przyjaciołom.

Oprócz tego firma współpracuje z producentami docenianymi w całej Polsce, w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej, pokryć dachowych i wszelkich akcesoriów związanych z jej działalnością. Dzięki temu oferuje najlepsze produkty dostępne na rynku, a także zapewnia fachowa pomoc w zakupie oraz transporcie materiałów.

NOWY DOM s.c. oferuje

  • blachy dachowe,
  • dachówki ceramiczne,
  • systemy rynnowe,
  • okna dachowe,
  • akcesoria dachowe,
  • okna elewacyjne
  • drzwi zewnętrzne i wewnętrzne
  • bramy garażowe,
  • moskitiery, rolety, żaluzje
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych