Rolety

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne – Jarosław

Rolety to ważny element zarówno wystroju wnętrza, jak i budynku. Warto się na nie zdecydować, gdyż umożliwiają kontrolowanie wpadającego światła, a dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną. W naszej ofercie mamy szeroki wybór rolet zewnętrznych firmy Drutex i wewnętrznych lokalnego producenta. Jeśli nie wiesz, jakie wybrać, skontaktuj się z nami – chętnie podpowiemy i pomożemy dokonać optymalnego wyboru!

Co trzeba wiedzieć, wybierając rolety zewnętrzne?

Podczas wyboru rolet zewnętrznych warto zwrócić uwagę na to, czy jest to roleta elewacyjna, naokienna, czy nakładana na okno, gdyż od tego zależy sposób jej montażu. Wybór konkretnego rodzaju zależy również od etapu remontu – niektóre z nich można umieścić tylko podczas wymiany okien, a inne trzeba uwzględnić np. już na etapie projektu budynku. Należy również zdecydować, czy rolety będą sterowane ręcznie, czy automatycznie.

O czym pamiętać wybierając rolety wewnętrzne?

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju rolety wewnętrzne, dlatego można się zdecydować np. na rolety dzień-noc, plisy, rolety rzymskie, bambusowe lub materiałowe. Ponadto można również wybrać, w jaki sposób mają być zamontowane – bezinwazyjnie na skrzydle okna, pod sufitem, we wnęce okiennej czy na ścianie. Oprócz tego istotną kwestią jest również sposób zaciemnienia lub przyciemnienia – od tego zależy, jak dużo światła będą przepuszczały do wewnątrz pomieszczeń.

Skontaktuj się z nami i dokonaj zakupu rolet do domu lub mieszkania. Chętnie pomożemy w wyborze!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych