Strona Główna » Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery okienne to skuteczny sposób na ochronę pomieszczeń przed owadami. Drobne oczka siatki moskitier są tak zaprojektowane, by nie ograniczać widoku z okna. Dają komfort domu bez insektów, a dzięki szerokiej palecie kolorów można je tak dopasować do okien, by nie zaburzały ich designu. Ramki moskitier wykonane są z cienkich profili aluminiowych i pomalowane proszkowo tak, aby było można je dobrać do większości oklein okiennych.

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów moskitier, które różnią się sposobem montażu i otwierania. Najczęściej wybierane moskitiery okienne to siatki ramkowe, które montowane są w sposób bezinwazyjny. Ten rodzaj moskitier nadaje się do montażu w oknach rozwiernych i rozwierno-uchylnych, za pomocą specjalnych łapek, nienaruszających ramy okien. Coraz popularniejsze stają się także moskitiery rolowane, które stanowią integralną część okna, bez niszczenia jego konstrukcji. W Nowy Dom oferujemy także moskitiery przeznaczone do montażu w oknach balkonowych i drzwiach tarasowych.

Moskitiery drzwiowe – idealne do drzwi tarasowych

Moskitiery montowane w oknach balkonowych i drzwiach tarasowych dobierane są na podstawie sposobu otwierania okna. Należy pamiętać, że montaż moskitier nie wpływa na działanie rolet, żaluzji lub drzwi, jeśli zostały tu zamontowane. Moskitiery montowane w drzwiach to często wybierane rozwiązanie, jeśli ogród roztacza się przed wejściem do domu.

Moskitiery mogą stanowić dodatkowe, cienkie skrzydło otwierane odwrotnie do sposobu otwarcia drzwi okiennych lub mogą być zamontowane na specjalnej szynie, pozwalającej na jej przesuwanie. Na życzenie klientów można przygotować rolowaną moskitierę do drzwi tarasowych.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych