Dachy

Strona Główna » Dachy

Dachy Krosno

Pokrycia dachowe i usługi dekarskie to jedna z gałęzi naszej działalności. Nowy Dom oferuje sprzedaż dachów w Krośnie i okolicach oraz prace związane z ich wykonaniem, wykończeniem i naprawą. Poza świadczonymi usługami dekarskimi, zajmujemy się także handlem i montowaniem systemów rynnowych i rur spustowych, orynnowania dopasowanego do budynku, zakładaniem folii i komunikacji dachowej, komunikacji przeciwśniegowej oraz okien dachowych. W naszych oddziałach zakupicie Państwo również moskitiery i rolety w Krośnie zaprojektowane do montażu w oknach dachowych.

Kompleksowo zajmujemy się dachami w województwie podkarpackim, świadcząc usługi na najwyższym poziomie w Krośnie i okolicach. Nasi najlepsi dekarze wykonują dachy od A do Z, w tym realizują montaż pokryć oraz przeprowadzają obróbki dekarskie. Podejmujemy się także napraw i renowacji dachów. Dbamy o uszczelnienia, izolacje i prace konserwacyjne. Zabezpieczamy dachy i budynki przed zawilgoceniem.Dzięki szerokiej ofercie pokryć dachowych, możemy zaproponować optymalne rozwiązanie łączące oczekiwania klienta, rodzaj więźby dachowej i stopień nachylenia dachu.

Rodzaje pokryć dachowych

Dach to jedna z najważniejszych części każdego budynku, która pełni funkcję ochronną przed warunkami atmosferycznymi. Istnieje wiele różnych rodzajów pokryć dachowych, a wybór odpowiedniego zależy od kilku czynników, takich jak klimat, styl budynku, koszty realizacji czy preferencje inwestora. Najczęściej stosowanymi pokryciami dachowymi są:

  • dachówki ceramiczne – jedne z najpopularniejszych rodzajów pokryć dachowych. Są one trwałe, odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i nie wymagają częstej konserwacji. Dostępne w naszej ofercie dachówki ceramiczne wykonane są z materiałów najlepszej jakości i za pomocą najnowszych technologii. Dzięki czemu posiadają szczególne właściwości: są w 100% naturalne, nietoksyczne i w pełni nadają się do recyklingu. Dachówki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dach z nich wykonany staje się stabilny. System podwójnych żłobień dachówek ceramicznych zapewnia wyjątkową ochronę przed przenikaniem wody, śniegu i kurzu. W ten sposób lepiej chronią konstrukcję dachu i budynku przed skutkami przenikania wilgoci. Dachówki mogą być montowane przy bardzo niskich nachyleniach i na dowolnej wysokości nad poziomem morza.
dachówki ceramiczne
dachówki ceramiczne
dachówki ceramiczne
  • blachodachówki – doskonale sprawdzają się zarówno na remontowanych i zabytkowych obiektach, jak i na nowoczesnych budynkach, ponieważ dają możliwość wykonania lżejszej konstrukcji więźby dachowej. Charakteryzują się lekkością oraz łatwością montażu. Dostępne są w wielu różnych kolorach i kształtach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i elewacji budynku. Blachodachówki otrzymują do 30 lat gwarancji. Stalowe pokrycia dachowe są materiałem szczególnie estetycznym, a przy tym praktycznym, ekonomicznym i łatwym w montażu. Są lżejsze od tradycyjnych pokryć dachowych, nie obciążają zbędnie konstrukcji i minimalizują koszty realizacji. Do najważniejszych zalet blachodachówek należy szeroka paleta kolorystyczna oraz bogaty wybór kształtów, brak konserwacji oraz wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii przy ich produkcji. Blachodachówki produkowane są z najwyższej jakości stali dostarczanej przez renomowane koncerny hutnicze m.in. SSAB oraz ArcelorMittal.Jeśli poszukują Państwo zarówno solidnego, trwałego i niedrogiego pokrycia dachowego, to polecamy właśnie zakup blachodachówek.
blachodachówki
blachodachówki
blachodachówki
blachodachówki
  • blachy trapezowe – są produktami, które dzięki swojej uniwersalności znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle budowlanym. Sprawdzają się jako pokrycia dachowe oraz elewacyjne, począwszy od najmniejszych zabudowań (typu garaże, wiaty) po wielkopowierzchniowe hale produkcyjne i obiekty handlowe. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów, umożliwiających wykorzystanie w najbardziej wymagających zastosowaniach przemysłowych. Blachy trapezowe dostępne są w bogatej gamie kolorów i powłok, ciętych według indywidualnych wymagań.
blachy trapezowe
blachy trapezowe
blachy trapezowe
  • blachy na rąbek stojący i panele dachowe to najbardziej szczelne pokrycie stalowe na rynku, które jest klasyczne i proste w formie - idealnie łączy tradycję z nowoczesnością, wkomponowując się w otaczającą architekturę. Blachy na rąbek stojący doskonale sprawdzają się na nowoczesnych formach architektonicznych, budynkach innowacyjnych i niestandardowych.
blachy
blachy
blachy

O czym jeszcze pamiętać przy wyborze dachu?

Przed zakupemnaszego pokrycia dachowego w Krośnie, warto zwrócić uwagę na istotne aspekty, przede wszystkim kształt budynku, przeznaczenie, specyfikę regionu (warunki atmosferyczne i ukształtowanie terenu, na którym budynek się znajduje), aktualne trendy czy budżet. Wybór koloru i kształtu dachu może znacznie wpłynąć na ogólny wygląd całego budynku.

Bez względu na to, który rodzaj pokrycia dachowego Państwo wybiorą, warto zadbać o jego profesjonalny montaż, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat. W przypadku pytań lub wyceny dachu zapraszamy do naszego biura w Krośnie lub kontaktu telefonicznego i mailowego. Dokonamy wstępnej wyceny i podpowiemy, jaki rodzaj dachu będzie dla Państwa najlepszy!

logologologologologologologologologologologologo

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych