Oddziały

Strona Główna » Oddziały

Oddziały firmy „NOWY DOM": Przemyśl i Jarosław

Zależy nam na tym, by mieszkania oraz domy naszych klientów zachwycały i były funkcjonalne, dlatego chcemy być jeszcze bardziej dostępni. Nasi specjaliści pomogą Państwu nie tylko w siedzibie w Krośnie, ale również w oddziałach w Jarosławiu i Przemyślu.

Czym się zajmujemy?

Oferujemy sprzedaż i montaż okien drewnianych oraz okien PCV. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem stolarki okiennej firmy Drutex, która w swoich produktach łączy nowoczesną stylistykę i funkcjonalność. Ponadto zachęcamy do wyposażenia je w rolety (zewnętrzne lub wewnętrzne) oraz moskitiery.

Od wielu lat zajmujemy się również usługami dekarskimi. Nasi specjaliści wykonują dachy kompleksowo – od A do Z. Oferujemy pokrycia dachowe m.in. z dachówki ceramicznej, blachodachówki, blachy trapezowej, blachy na rąbek stojący i panele dachowe. Ponadto zajmujemy się również naprawą i renowacją dachów oraz montowaniem systemów rynnowych, komunikacji przeciwśniegowej i okien dachowych.

W oddziale firmy w Jarosławiu i w Przemyślu, a także w siedzibie w Krośnie oferujemy również bramy garażowe firmy Wiśniowski. Dostępne są m.in. bramy garażowe segmentowe, uchylne, rozwierne i roletowe. Ponadto można u nas zakupić drzwi zewnętrzne i wewnętrzne do domu lub mieszkania.

Nasza oferta jest taka sama w każdym oddziale. Dlatego też niezależnie od lokalizacji masz pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości. Ponadto w każdym miejscu można uzyskać doradztwo specjalistów, którzy dopasują rozwiązania do potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych