Bramy garażowe

Bramy garażowe – Przemyśl

W naszej firmie dostępne są cztery rodzaje bram. Sprzedajemy i montujemy bramy: segmentowe, uchylne, rozwierne i roletowe. Nie wiesz, jakie wybrać? Podpowiadamy!

Segmentowe bramy garażowe

To bardzo popularny rodzaj bramy garażowej, jej segmenty poruszają się w prowadnicach. Montowana jest do wewnętrznej ściany garażu, a przy jej otwieraniu i zamykaniu (do góry lub rzadziej – w bok) nie wychyla się z lica garażu. Segmentowa brama garażowa ma prostą konstrukcję i sprawdzony mechanizm otwierania. Decydując się właśnie na ten typ bramy, można optymalnie wykorzystać zarówno przestrzeń garażu, jak i miejsce do parkowania.

Uchylne bramy garażowe

Ten typ bram garażowych zyskuje na popularności, gdyż cechuje je prosty i szybki montaż, także w garażach o niskim nadprożu. Brama uchylna posiada sztywne skrzydło na prowadnicy, które podczas otwierania przemieszcza się do góry, pod sufit. Co warto podkreślić, brama tego rodzaju jest również łatwa i bezpieczna w obsłudze – po otwarciu przyjmuje nieruchomą pozycję, dzięki czemu nie ma sposobności, by opadła.

Rozwierne bramy garażowe

To typowe bramy, które otwierają się jak klasyczne, dwuskrzydłowe drzwi. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie o prostej i stabilnej konstrukcji. Nie posiadają napędu, a co za tym idzie otwiera się je manualnie i nie zużywa przy tym prądu. Ponadto zamykane są na rygle samozatrzaskowe, które zabezpieczają przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby.

Roletowe bramy garażowe

Można je zamontować w garażu lub na zewnątrz, a otwierać poprzez zdalne sterowanie (w razie awarii jest możliwość ręcznego otwierania). Działają analogicznie jak rolety – składa się je poprzez pionowe zwijanie płaszcza na wał napędowy znajdujący się w kasecie nad progiem. Brak prowadnic pozostawia więcej przestrzeni w garażu i przed wjazdem do niego. Świetnie sprawdzą się w garażach, w których znajduje się niskie nadproże oraz w pomieszczeniach, gdzie pod sufitem i z boku jest mało miejsca.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych