Okna

Okna Jarosław

W naszej firmie sprzedajemy oraz montujemy okna w Jarosławiu i okolicach. Gwarantują one dobrą izolację termiczną i akustyczną oraz zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom domu. Materiał, z którego wykonana jest rama okienna, jest ważny nie tylko ze względów estetycznych, ale również dlatego, że odpowiada za ich trwałość i jakość stolarki. Decydując się na okna drewniane lub PCV, należy również pamiętać o sprawdzeniu innych parametrów produktu, w tym takich, jak: współczynnik przenikania ciepła U, współczynnik przepuszczalności g oraz wskaźnik izolacji akustycznej.

Okna PCV cieszą się największą popularnością, nie tylko dlatego, że są tańsze od okien drewnianych i aluminiowych. Wyróżniają się one wysoką trwałością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Co więcej, nie wymagają częstej konserwacji w przeciwieństwie do ram drewnianych, które trzeba regularnie malować i impregnować. Ogromną zaletą okien PCV jest fakt, że występują w szerokiej gamie kolorystycznej i wzornictwie, co umożliwia dopasowanie ram do stylu pomieszczeń, budynku i elewacji. Możecie Państwo zakupić również okna w Przemyślu, Krośnie lub innym mieście w województwie podkarpackim.

Okna drewniane również są trwałe i wytrzymałe, jednak wymagają regularnej konserwacji, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez wilgoć i działanie czynników atmosferycznych. Mają dobrą izolację akustyczną i skutecznie chronią przed stratami ciepła w zimie oraz zatrzymują nadmiar ciepła latem. Wielu naszych Klientów wybiera okna drewniane z uwagi na ich naturalny i ciepły wygląd, który dodaje uroku zarówno wnętrzu, jak i elewacji budynku oraz tworzy przytulną atmosferę.

Zleć nam montaż okien!

Należy pamiętać, że nieprawidłowe zainstalowanie okna może skutkować nie tylko szybszym zużyciem poszczególnych elementów, ale również może wiązać się z poniesieniem kosztów związanych z naprawą lub wymianą. Dodatkowo użytkowanie niepoprawnie zamontowanych okien (drewnianych czy PCV) z całą pewnością utrudnia codzienne życie i przyspiesza eksploatację. Dlatego też warto zlecić montaż wykwalifikowanemu zespołowi.

W naszej ofercie znajduje się montaż okien wykonywany przez specjalistów posiadających wiedzę i doświadczenie. W krótkim czasie zamontują okna, którymi będzie się można cieszyć na lata! Posiadamy najwyższej klasy sprzęt niezbędny do wykonywania prac montażowych. Oprócz sprzedaży okien, zajmujemy się również serwisowaniem stolarki okiennej już zamontowanej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy bezpłatne pomiary oraz kosztorysy okien. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w Jarosławiu. Pomożemy nie tylko wybrać najlepsze rozwiązanie, ale również zajmiemy się montażem okien.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych