Czyste powietrze Krosno

Strona Główna » O firmie » Czyste Powietrze Krosno

Czyste powietrze Krosno

Program Czyste powietrze Krosno to inicjatywa, która ma na celu poprawę jakości powietrza w Polsce. Program ten skupia się głównie na poprawie efektywności energetycznej domów mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej, co przyczyni się do redukcji emisji zanieczyszczeń do atmosfery.Dzięki programowi "Czyste powietrze" właściciele domów mogą otrzymać dofinansowanie na m.in.:

  • modernizację instalacji grzewczych,
  • wymianę starych pieców na nowoczesne kotły lub pompy ciepła,
  • ocieplenie ścian, stropu, podłogi,
  • stolarkę okienną, stolarkę drzwiową i bramy garażowe.

Fundusze można otrzymać na projekty zakończone, w trakcie realizacji lub nierozpoczęte, a rozliczeniu podlegają koszty poniesione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem wniosku. Jeżeli nie planują Państwo wymiany źródła ciepła na nowe, warto skorzystać na przykład z zakupu i montażu ocieplenia przegród budowlanych, okien, drzwi zewnętrznych czy bram garażowych. W naszej ofercie znajdą Państwo energooszczędne okna w Krośnie Iglo Energy firmy Drutex, które mają innowacyjny system uszczelnienia, będący gwarancją świetnych parametrów w zakresie energooszczędności.

Jakie warunki trzeba spełnić aby skorzystać z programu Czyste Powietrze?

Wniosek w ramach programu „Czyste Powietrze Krosno" może złożyć osoba, która:

  • jest właścicielem lub współwłaścicielem domu jednorodzinnego lub wydzielonego lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą,
  • jej dochód roczny nie przekracza 135 000 zł,
  • miesięczny dochód na osobę w gospodarstwie domowym wnioskodawcy nie przekracza 1 894 zł – w przypadku gospodarstw wieloosobowych oraz 2 651 zł – w przypadku gospodarstw jednoosobowych.

Wniosek taki można złożyć w siedzibie WFOŚiGW, w urzędzie lub przez Internet. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o programie „Czyste Powietrze Krosno", zapraszamy do kontaktu!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych