Bramy garażowe

Strona Główna » Oddziały » Jarosław » Bramy garażowe

Bramy garażowe Jarosław

Decydując się na wymianę lub zakup nowej bramy do garażu, warto zdecydować się na bramy garażowe w Jarosławiu i okolicach. W naszej ofercie znajdują się cztery rodzaje bram:

  • segmentowe,
  • uchylne,
  • rozwierne,
  • roletowe.

Każdą z nich można dopasować do stolarki okiennej i drzwi w taki sposób, by budynek zyskał na estetyce. Największą popularnością cieszą się bramy uchylne i segmentowe z prostą konstrukcją i sprawdzonym mechanizmem otwierania. Ten rodzaj bram to wyważenie nowoczesności oraz komfortu użytkowania. Bramy uchylne są łatwe w montażu i naprawie, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Są dostępne w różnych wzorach oraz kolorach, dzięki czemu można je dopasować do elewacji domu. Przy czym, to właśnie konstrukcja bram segmentowych zapewnia lepszą izolację termiczną oraz akustyczną, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i komfort użytkowania.

Jaką bramę garażową wybrać?

Decydując się na daną bramę do garażu, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim jej wygląd, gdyż widoczna ona będzie dla każdego, kto odwiedzi dom. Warto zdecydować się na uniwersalną bramę garażową, która wpisze się w najróżniejsze style i konfiguracje i będzie pasowała m.in. do okien i drzwi.

Odwiedzając Nowy Dom otrzymują Państwo możliwość dopasowania każdego elementu oraz zakupu pasującej do siebie stolarki okiennej i drzwiowej. Oprócz bram garażowych możecie Państwo zakupić u nas drzwi i okna w Jarosławiu. W naszej ofercie znajdują się bramy Wiśniowski w bogatej gamie kolorystycznej oraz ciekawym wzornictwie.

Ponadto warto zwrócić uwagę na możliwość dostosowania bramy garażowej do warunków zabudowy. Nie każdy rodzaj sprawdzi się wszędzie – jeśli nie wiedzą Państwo, jaką bramę wybrać do siebie, nasi specjaliści chętnie doradzą optymalne rozwiązanie. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub przyjechać do jednego z naszych oddziałów.

Co jeszcze jest istotne podczas wyboru bramy garażowej?

Wśród innych kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę wybierając bramę garażową, jest poziom przepuszczalności ciepła oraz odporność na uszkodzenia. Aby cieszyć się właściwą izolacją cieplną, warto wybrać bramę o współczynniku U nie większym niż 1,35 W/(m2*K). Dzięki temu garaż szczelnie zabezpieczy budynek przed kosztowną i zbędną utratą ciepła.

Najczęściej wybieranymi bramami garażowymi są: segmentowe i uchylne. Nie zawsze jednak można się na nie zdecydować, chociażby ze względu na otoczenie garażu czy możliwości finansowe. Bramy uchylne wiążą się z koniecznością posiadania wolnej przestrzeni przed garażem. Podczas otwierania bramy uchylnej, jej dolna część wysuwa się na zewnątrz, co uniemożliwia parkowanie samochodu bezpośrednio przed garażem. Z kolei bramy segmentowe nie wymagają wolnej przestrzeni przed garażem, co pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przy wejściu. Konstrukcja bram segmentowych zapewnia także lepszą izolację termiczną oraz akustyczną. Bramy te jednak cechują się wyższą ceną niż bramy uchylne. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie podpowiemy, które rozwiązanie będzie odpowiednie dla Państwa inwestycji.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych