Przemyśl

Strona Główna » Oddziały » Przemyśl

Oddział firmy „NOWY DOM": Przemyśl

Jesteśmy firmą z Krosna, która działa na rynku od 1988 r. Obecnie z naszej oferty można skorzystać także w oddziałach firmy w miejscowościach: Jarosław i Przemyśl. Niezależnie od lokalizacji oferujemy klientom najwyższej jakości produkty do domu i mieszkań oraz usługi specjalistów, którzy cieszą się uznaniem i zaufaniem zleceniodawców.

Usługi firmy „NOWY DOM" – oddział Przemyśl

Możemy zaoferować usługi dekarskie – zarówno remontowe, jak i budowlane. Najczęściej stosowanymi przez nas pokryciami dachowymi są: blachodachówka, dachówka ceramiczna, blacha trapezowa, blachy na rąbek stojący i panele dachowe. Ponadto zajmujemy się również montażem systemów rynnowych, komunikacji przeciwśniegowej oraz okien dachowych. W naszym oddziale, podobnie jak w siedzibie firmy, można zakupić oraz zlecić montaż okien, rolet, moskitier, drzwi i bram garażowych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma „NOWY DOM" od początku stawia na funkcjonalność, jakość, energooszczędność i design. Dlatego też zajmujemy się sprzedażą tylko najlepszych produktów, a nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Jesteśmy nastawieni na zadowolenie klienta, dlatego też chętnie doradzamy i wspólnie szukamy optymalnych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Tutaj nie ma mowy o przypadku – mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, dlatego dokładnie wiemy, w jaki sposób pomóc.

Jeśli masz pytania, przyjedź do naszego oddziału w Przemyślu, Jarosławiu lub do siedziby w Krośnie. Zapraszamy do kontaktu!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych