Dachy

Pokrycia dachowe – Jarosław

Wybór dachu to jedna z ważniejszych decyzji, jakie należy podjąć przy budowie domu. Decydując się na współpracę z naszą firmą, wybierasz specjalistów, którzy zajmują się sprzedażą i montażem pokryć dachowych (Jarosław i okolice) oraz pracami związanymi m.in. z wykończeniem i naprawą. Dlatego jeśli szukasz fachowców, którzy kompleksowo zajmują się dachem – sprawdź naszą ofertę!

Co wziąć pod uwagę, wybierając pokrycie dachowe?

Przede wszystkim należy zastanowić się, jaki rodzaj pokrycia będzie odpowiedni. Nasza firma najczęściej wykonuje je z dachówki ceramicznej, blachodachówki, blachy trapezowej, blachy na rąbek stojący i paneli dachowych.

Warto pamiętać przy wyborze konkretnego rodzaju pokrycia dachowego, że duże znaczenie ma kształt dachu, czyli czy jest: płaski, prosty, spadzisty, a konstrukcja więźby delikatna lub solidna. Istotne jest także to, jaki budżet chce się przeznaczyć na wykonanie dachu. Należy przy tym wziąć pod uwagę, że na koszt dachu składa się nie tylko pokrycie, ale również elementy montażowe, koszt poszycia dachu oraz elementy dodatkowe, których montaż może być konieczny np. przy skomplikowanej strukturze dachu.

Zdecyduj się na współpracę z naszymi specjalistami! Jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiemy – zapraszamy do kontaktu! W ramach usług dekarskich zajmujemy się również naprawą oraz renowacją dachów. Poza tym podejmujemy się również m.in. montażu systemów rynnowych i rur spustowych, orynnowania, zakładania komunikacji przeciwśniegowej i okien dachowych.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych