Bramy garażowe

Bramy garażowe – Jarosław

W naszej ofercie znajdują się cztery rodzaje bram: segmentowe, uchylne, rozwierne i roletowe. Każdą z nich można dopasować do stolarki okiennej i drzwi w taki sposób, by budynek zyskał na estetyce. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj sprawdzi się u ciebie - skonsultuj się z nami. Tylko u nas znajdziesz najlepszej jakości bramy garażowe – działamy w Jarosławiu i okolicach.

Jaką bramę garażową wybrać?

Decydując się na daną bramę do garażu, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim jej wygląd, gdyż widoczna ona będzie dla każdego, kto odwiedzi dom. Warto zdecydować się na uniwersalną bramę garażową, która wpisze się w najróżniejsze style i konfiguracje i będzie pasowała m.in. do okien i drzwi. Doskonałym przykładem są bramy Wiśniowski, które oferujemy w bogatej gamie kolorystycznej oraz ciekawym wzornictwie.

Ponadto warto zwrócić uwagę na możliwość dostosowania bramy do garażu do warunków zabudowy. Nie każdy rodzaj sprawdzi się wszędzie – jeśli nie wiesz, jaką bramę wybrać do siebie, nasi specjaliści chętnie doradzą optymalne rozwiązanie.

Co jeszcze jest istotne podczas wyboru bramy garażowej?

Wśród innych kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę wybierając bramę garażową, jest poziom przepuszczalności ciepła oraz odporność na uszkodzenia. Aby cieszyć się właściwą izolacją cieplną, warto wybrać bramę o współczynniku U nie większym niż 1,35 W/(m2*K). Dzięki temu garaż szczelnie zabezpieczy budynek przed kosztowną i zbędną utratą ciepła.

Najczęściej wybieranymi bramami garażowymi są: segmentowe i uchylne. Nie zawsze jednak można się na nie zdecydować, chociażby ze względu na otoczenie garażu czy możliwości finansowe. Tym samym, jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie odpowiednie dla twojej inwestycji, skonsultuj się z nami!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych