Drzwi

 

Odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne wpływają na energooszczędność budynku i pozwalają obniżyć koszty ogrzewania. Ponadto drzwi wejściowe to element ozdobny domu, w mieszkaniach w blokach może być zapowiedzią wystroju panującego w środku. Często drzwi zewnętrze w domach jednorodzinnych stanowią nawiązanie do stolarki okiennej oraz bramy garażowej. W naszej ofercie dostępne są drzwi z drewna, aluminium, metalu oraz PVC renomowanych firm:

  • Drutex,
  • KMT STAL,
  • ERKADO,
  • AGMAR

Oferujemy drzwi zewnętrzne w różnych klasach bezpieczeństwa – od RC1 do RC6. Drzwi klasy RC3 i RC4 uznawane są za bezpieczne – charakteryzują się specjalną konstrukcją skrzydła i elementów montażowych, które utrudnią włamanie. Drzwi antywłamaniowe mają też dodatkowe oznaczenia klasy antywłamaniowej drzwi: A, B, C. Drzwi klasy C nie pozwolą włamywaczom na otwarcie ich poniżej 20 minut, charakteryzują się także wysokimi parametrami izolacji akustycznej. Decydując się na zakup atestowanych drzwi antywłamaniowych, można liczyć na zniżki u ubezpieczyciela domu.

Zajmujemy się także doborem drzwi wewnętrznych, spełniających oczekiwania naszych klientów. Proponujemy szeroki wybór tych produktów od renomowanych producentów, takich jak:

Kierunek otwierania drzwi zewnętrznych

Drzwi wejściowe otwierane do środka to dobre rozwiązanie w przypadku przestronnych korytarzy i wiatrołapów. Z uwagi na zawiasy zamontowane w środku domu, uznawane są za bezpieczniejsze. Jednak jeśli przedpokój jest ciasny, warto zdecydować się na drzwi otwierane na zewnątrz. Pewną trudność może sprawić otwieranie takich drzwi przy porywistym wietrze i wichurach. W budynkach użyteczności publicznej ważną rzeczą jest, aby drzwi były otwierane na zewnątrz i posiadały odpowiednie światło przejścia, zgodnie z wytycznymi PN.

 

kmt logo
drutex logo
erkado logo
agmar logo
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych