Drzwi

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne – Przemyśl

Jednym z najważniejszych zadań podczas budowy domu lub remontu mieszkania jest zakup drzwi. Od właściwego wyboru będzie zależało to, czy będą trwałe, szczelne, ciche i energooszczędne. Ponadto nierzadko stanowią one ozdobę domu oraz kluczowy element aranżacji pomieszczeń. Dlatego warto, by wybrane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne pasowały do stolarki okiennej, a także np. do bramy garażowej.

Drzwi zewnętrzne – jakie wybrać?

Decydując się na konkretny model drzwi zewnętrznych, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane. Oferujemy drzwi z drewna, aluminium, metalu oraz PCV. Każde z nich są wytrzymałe, stabilne i stanowią skuteczną ochronę przed włamaniem. Ponadto są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne (m.in. promieniowanie słoneczne, wilgotność).

Istotne jest także to, że drzwi zewnętrzne dostępne w naszej ofercie pochodzą od renomowanych firm, w tym takich, jak: Drutex, KTM STAL, ERKADO i AGMAR. To z kolei daje gwarancję, że cechują się wysokim współczynnikiem izolacji termicznej i akustycznej oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

Dodatkowo posiadają nowoczesny design i z pewnością zwrócą uwagę wszystkich osób ceniących estetykę.

Drzwi wewnętrzne cenionych producentów

Wewnątrz mieszkania czy domu drzwi powinny współgrać z pozostałymi elementami aranżacji. Dlatego też wybierając konkretny model drzwi wewnętrznych, należy zwrócić uwagę m.in. na wzór, kolor oraz materiał, z jakiego zostały wykonane. Właściwy wybór zapewni harmonię przestrzeni, co przełoży się na panującą atmosferę. W naszej ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne następujących marek: ERKADO, Windoor, Porta, DRE, Intenso i POL-Skone.

Skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać odpowiednie drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych